DLACZEGO TEN BLOG?

Prawnicy i księgowi oraz dyrektorzy finansowi przedsiębiorstw – zarówno małych jak i dużych to osoby, które chcą czy nie chcą muszą ze sobą współpracować. Od tej współpracy niejednokrotnie uzależniony jest rozwój firm, realizacja planów przedsiębiorców, utrzymanie dotychczasowych miejsc pracy pracowników – generalnie sukces danego biznesu.

Celem tego bloga jest przybliżenie księgowym oraz dyrektorom finansowym czasami skomplikowanych pojęć prawnych oraz wskazanie na możliwe prawnie rozwiązania problemów przedsiębiorców. Niejednokrotnie to właśnie księgowy znajduje się na pierwszej linii walki z organami podatkowymi, do niego też właściciel firmy czy Prezes Zarządu zwraca się niejednokrotnie o opinię także w sprawach prawnych. 

Mamy nadzieję, że blog ten służyć będzie wsparciem oraz pomocą i choć w pewnym zakresie spełni swoje funkcje informacyjne.

Blog ten prowadzony jest przez Partnerów oraz Pracowników Kancelarii Prawnej „Gach, Mizińska” z siedzibą w Krakowie, specjalizującej się w obsłudze prawnej, w tym korporacyjnej, a także podatkowej małych i średnich przedsiębiorców.

Obsługujemy przedsiębiorców od kilkunastu lat, zaś zdobyte przez ten czas doświadczenie, wiedza i pasja, to to co nas wyróżnia spośród innych doradców prawnych.

Życzymy zatem owocnej lektury naszych wpisów i zapraszamy do kontaktu w sprawach małych i dużych!