O MNIE

Dzień Dobry !

Nazywam się Małgorzata Gach i jestem radcą prawnym oraz doradcą podatkowym.

Prawem i podatkami zajmuję się już -naście 🙂 lat i zawsze uważałam, że prawnik, doradca podatkowy, księgowy i dyrektor finansowy powinni funkcjonować w pewnej naturalnej symbiozie.

Prawnicy i księgowi oraz dyrektorzy finansowi przedsiębiorstw – zarówno małych jak i dużych to osoby, które chcą czy nie chcą muszą ze sobą współpracować. Od tej współpracy niejednokrotnie uzależniony jest rozwój firm, realizacja planów przedsiębiorców, utrzymanie dotychczasowych miejsc pracy pracowników – generalnie sukces danego biznesu.

Celem tego bloga jest przybliżenie księgowym oraz dyrektorom finansowym czasami skomplikowanych pojęć prawnych oraz wskazanie na możliwe prawnie rozwiązania problemów przedsiębiorców. Niejednokrotnie to właśnie księgowy znajduje się na pierwszej linii walki z organami podatkowymi, do niego też właściciel firmy czy Prezes Zarządu zwraca się niejednokrotnie o opinię także w sprawach prawnych. 

Mamy nadzieję, że blog ten służyć będzie wsparciem oraz pomocą i choć w pewnym zakresie spełni swoje funkcje informacyjne.

Obok tego bloga mam przyjemność powadzić bloga poświęconego cenom transferowym – www.ocenachtransferowych.pl oraz bloga o podatkach dla wspólników i spółek – www.podatkiwspolkach.pl. 

Te blogi to wynik mojej nieustającej choć dla niektórych dziwnej fascynacji prawem podatkowym.

Na co dzień jestem partnerem w kancelarii prawnej GACH MIZIŃSKA i kieruję w niej praktyką podatki, restrukturyzacje oraz audyty. Doradzamy przedsiębiorcom w obszarach dotyczących spółek, podatków, restrukturyzacji, umów, audytów oraz finansowania. Chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszam na stronę gm-legal.pl. Obsługujemy przedsiębiorców od kilkunastu lat, zaś zdobyte przez ten czas doświadczenie, wiedza i pasja, to to co nas wyróżnia spośród innych doradców prawnych.

Dziękuję, że zajrzałeś do mnie. Zapraszam do czytania wpisów na każdym z moich blogów, do komentowania i wymiany spostrzeżeń, a wszędzie tam gdzie będzie jakaś wątpliwość zapraszam do kontaktu.

Jeśli chcesz zapytać o coś, bądź po prostu się przywitać przejdź do strony SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ.

 

Pozdrawiam,
Małgorzata Gach